Bezmaksas Spēles

Top spēles

Par 10 spēles spēlētākās

Visvairāk spēlēja spēles internetā

Labākos Bezmaksas Spēles internetā, kas ir visvairāk spēlēja spēles radīt Top spēles par net. Tas ir reitings no labākajām spēlēm internetā, spēles, kas ir bijusi vairāk reizes. Mūsu mājas tīkls ir sastopama visā pasaulē, un tas ir tūkstošiem apmeklētāju un dalībnieku katru dienu, lai mēs radītu mūsu top ar reāliem datiem. Šeit Jums ir populārākie saturs un tie, kas vairāk cilvēku ir instalēta datoros, jo mūsu saturs ir bezmaksas un piemērotas visiem Windows operētājsistēmas datoriem, kas ir faktiski visbiežāk. Piedalīties šajā reitingā ar jūsu spēles un jūsu balsis, gan reitings un dalīties spēles par sociālajiem tīkliem.

Labākās bezmaksas spēles

Visvairāk spēlēja spēli Internetā ir:

Komentēt!
Balsot!
Dalies!
Delicious
Tradicionāls solitārs SPĒLĒT ►

(Solitārs)

272357 reizes spēlēja !
3

Šis bezmaksas tiešsaistes spēle nes tradicionālo Solitārs ar datoru. Viena spēlētāja spēle. Jums ir vairākas kaudzes kartes ar seju uz augšu redzējis karti. Jums ir vieta kārtis top četri pāļi, kas ir uzvalki uz klāja. Jums ir jāsāk ar vienu un strādāt līdz augošā secībā ar maksājumu karšu vērtības numuriem, lai izbeigtu ar karti karalis.Šīs spēles mērķis ir novietot visas kārtis no spēles, kas no augšas pāļi. Ja jūs darbināt no kartes uz ekrāna jūs uzvarēt spēli. Un pārliecināts, ka jums ir jautri jūs vienkārši mazliet.

5 bumbiņas ir līnija SPĒLĒT ►

(Bumbiņas)

495426 reizes spēlēja !
6

Šajā spēle ir bumbas no dažādu krāsu un jums ir pārvietot bumbas tā, ka 5 vai vairāk bumbas no vienas krāsas ir saistīti taisni, tā, lai bumbiņas tiks iznīcināti. Līnijas var horizontāli, vertikāli vai diagonāli. Pēc katra pārvietot, jaunas bumbiņas tiks izveidots. jūs zaudēsiet spēli, ja visa kuģa ir piepildīta ar bumbiņas.

Solitārs SPĒLĒT ►

(Solitārs)

79998 reizes spēlēja !
3

Šis bezmaksas tiešsaistes spēli Solitārs nes dzīvi atpakaļ uz jūsu datora. Lai nogalinātu tie laiki miris, ņem solitārs spēli un izklaidēs. Jums ir vieta kārtis kārtībā. Jums ir jāsāk ar dūzi, tad divas, trīs un tā tālāk. Ielieciet visus ciparus, lai, un beidzas ar to kārtis skaitļiem. Spēle šķirošanas burtus ar numuriem. Kartes esat jau daudz, un ir jāiet novērst kārtis, lai dotos redzēt kartes jums nepieciešama. Solitārs kāršu spēle spēlēt vienatnē pie datora, izmantojot internetu.

Bumbiņas krāsu SPĒLĒT ►

(Ziemassvetki)

1234187 reizes spēlēja !
5

Ziemassvētku spēle, kur jums ir iznīcināt grupas bumbas no vienas krāsas Ziemassvētku eglītes ir līdzīgi. Lielākagrupa, jo vairāk punktus jūs rezultātu ar tās iznīcināšanu, ja Jums ir pietiekami daudz punktus, jūs pavada uz nākamo līmeni. Jums ir, lai novērstu grupas bumbiņas ar tādu pašu krāsu, un tādējādi tā bumbas apgāšanos. Mērķis ir censties novērst visas bumbiņas jums ir uz ekrāna, lai pārietu uz nākamo līmeni. Mēģināt, ka grupas ir tik liels, cik vien iespējams, lai nopelnītu vairāk punktus ar katru kustību.

Mēness sirpis solitārs SPĒLĒT ►

(Solitārs)

27062 reizes spēlēja !
5

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli mēs ieviest cita veida Solitārs. Tā kā centrālā daļa no kuģa būtu ievietojot piemērotākas kartes augošā un dilstošā dažiem citiem. Bet pie malas var kaudze kārtis no vienas masts augošā arī dilstošā, lai iegūtu kartes jums par centrālo pilskalni. Ar šo vienkāršo Solitārs jūs pavadīt ilgu laiku izklaides, tiem laikiem, kad jūs nezināt, gluži tas, ko darīt.

Suduko iekšā diagonāle SPĒLĒT ►

(Sudoku)

74824 reizes spēlēja !
4

Aizpildiet kvadrātā ar 1 - 9, saskaņā ar šādiem noteikumiem: 1. Skaits katrā rindā vai kolonnu vai diagonāli nedrīkst atkārtot 2. Skaits katrā 3x3 grupā (ieskauj biezs pozīcijas) nedrīkst atkārtot

Crash team racing SPĒLĒT ►

(Autosacīkstes)

73326 reizes spēlēja !
7

Liels tiešsaistes Crash Bandicoot spēli, ar flash versiju tautas Crash Team Racing, PlayStation videospēlei no gads 1999. Tagad varat baudīt crazy sacīkstēm ar Crash Bandicoot un viņa draugiem. Jums tikai izmantot bultiņu taustiņus, lai vadīt savu kartinga vislabāk varat un sasniegt pirmo vietu, uzvarot savus pretiniekus. Ja jums patīk motoru un automašīnas, mēs iesakām mājas lapā: Auto Noma par labāko auto ar zemām cenām.

Simpsoni Tornis SPĒLĒT ►

(Simpsoni)

131948 reizes spēlēja !
5

Šajā atkarību spēle Simpsoni. Jums ir noklikšķiniet peli, lai attēlu, kuru, kas ir viņa pusē cits identisks attēlu uzklikšķināt. Kad esat noklikšķinājis, jūs piliens citu attēlu vai tornis iet uz leju. Galīgais mērķis ir palikt bez attēla.

Iedegties ziemassvētku egli SPĒLĒT ►

(Ziemassvetki)

16498 reizes spēlēja !
5

Bezmaksas tiešsaistes jautru spēli izlūkošanas un prasmes, kur jums ir, lai pagrieztu gabalu kabeļu un savienotāji sīpolu pabeigt elektriskās ķēdes, lai visi spuldzes ir lit uzreiz. Jūs varat spēlēt, ja jūs vēlaties, lai iegūtu augstāko rezultātu, jūs varat reģistrēties beigās savu spēli.

Tetris krāsu bumbiņas SPĒLĒT ►

(Bumbiņas)

310705 reizes spēlēja !
4

Šī spēle ir kā tetris, bet ar bumbas no krāsu. Katru reizi, 3 bumbiņas parādīsies, un varat pagriezt bumbiņas vai pārvietotu pirms pilināmā tos grupu, pāļu tos. Kad 4 vai vairāk bumbas no vienas krāsas ir saistīts, ka bumbiņas tiks iznīcināti. Kad bumbiņas kļūst nestabili, viņi roll nosaka, padarot stāvokļos, bumbiņas grūti prognozēt un spēli ir daudz grūtāks. Izmanto kreisās un labās bulttaustiņus, lai pārvietotu, kas bumbiņas, lietojiet augšup un lejup bultas, lai pagrieztu tiem, un nospiediet spacebar samazināties krišanās bumbiņas.