Bezmaksas Spēles

Arkanoid

Spēle arkades

Arkanoid

Arkanoid Novērtējums: 6/10

Arkanoid spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināšanos punktiem, lai tos pievienotu savu rezultātu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 181651 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 45 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 12068 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 181651 reizes
Arkanoid

kuģa, lodveida, bloki, krāsu, arkanoid,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Arkanoid jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Arkanoid. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Arkanoid , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Arkanoid ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Arkanoid, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Arkanoid
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79620
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73590
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?

Dzīvnieku madžongs SPĒLĒT ►

Dzīvnieku madžongs

5
5 no 10 - 5060 balsis
Spēlēta
56611
reizes

Mērķis spēle ir saskaņot flīzes. Lai spēles jums ir jāizvēlas divi atbilstības flīzes, kas nav bloķēts no labajā vai kreisajā pusē. Ja nevarat izvēlēties flīze, tad tas ir bloķēts. Kad jūs veicat mača abu flīzes izzudīs. Lielākā daļa spēles tiek veikta, izvēloties flīzes ar tieši tādu pašu attēlu par tiem. Tomēr jebkura augļu ...