Bezmaksas Spēles

Asha’s Arkanoid

Spēle arkades

Asha’s arkanoid

Asha’s Arkanoid Novērtējums: 7/10

Asha’s arkanoid spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šī spēle ir modificēta versija no sākotnējā spēle Arkanoid. Tiek kontrolēta, izmantojot peli, lai pārvietotu stieni, vadīt bloku, lai lielība bumbu ap ekrānu un pauze visiem blokiem ar petarde un oranžā krāsā. Kad jūs lauzt visus ķieģeļus, jūs redzēsiet dažādas fotogrāfijas Asha. Noņemt visus blokus un pāriet uz nākamo līmeni. Kad jūs pauze blokus, jūs saņemsiet dažādus bonusus. Izvairieties no pelēkās galvaskausus, jo tās atņemt dzīvību. Katrā jaunā līmenī jūs atklāsiet atšķirīgu ainu, ka jūs redzēt, kad jūs pauze visas krāsas blokus.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 11746 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1720 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 572 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 11746 reizes
Asha’s Arkanoid

Video spēle, kas iedvesmoja šo flash spēle ir Arkanoid. Tā ir spēle uzņēmuma Taito, kas bija ļoti populāra, un tās priekštece bija kā Breakout no 70 spēlēm. Šodien tur variācijas šo spēli par vismodernākajām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem un tabletēm. Jūs varat spēlēt online šo versiju ar attēliem Asha, bez lejupielādēt jebkuru programmu vai piemērošanu. Jūs varat saņemt īpašas preces, ar kuru jūs varat palielināt un dublikātu stieņus vai šaut starus pie ķieģeļiem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Asha’s Arkanoid jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Asha’s Arkanoid. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Asha’s Arkanoid , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Asha’s Arkanoid ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Asha’s Arkanoid, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Asha’s Arkanoid
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181824
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79765
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73744
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?