Bezmaksas Spēles

Arkanoid: svelme in tumsā

Spēle arkades

Arkanoid: svelme in tumsā

Arkanoid: svelme in tumsā Novērtējums: 6/10

Arkanoid: svelme in tumsā spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Versija klasisko Arkanoid Arcade spēle, kurā bumbu veselīgs uz platformas, jums ir iznīcināt visus blokus. Šī ir jauna versija, kurā viss ekrāns ir tumšs naktī. Platforma, bumbu un iznīcināt bloki ir spilgtas krāsas tumsā. Jums ir iznīcināt visu krāsu blokus uz augšu no ekrāna, kas spīd tumsā. Oriģināls un jautri versija klasisko spēli.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 14035 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1430 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 682 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 14035 reizes
Arkanoid: svelme in tumsā

Versija Arkanoid spēle, kurā viss ekrāns ir tukšs, un spēles elementi spīd tumsā.Spēles pielāgošana, kurā fons ir tumšs un spilgti gaismas kontrasti. Jums ir iznīcināt visus blokus, kas ir augšā un vākt punktus, kas ietilpst to darīt, lai sasniegtu nākamo līmeni. Vienkāršs un ļoti atkarību darbību, kas pierādītu savas prasmes ar peli. Tas beidzas ar visiem blokiem iespējami īsākā laikā uz nākamo līmeni. Katrs ekrāns ir grūtāk nekā pēdējā.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Arkanoid: svelme in tumsā jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Arkanoid: svelme in tumsā. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Arkanoid: svelme in tumsā , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Arkanoid: svelme in tumsā ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Arkanoid: svelme in tumsā, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Arkanoid: svelme in tumsā
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181790
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79748
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73717
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?