Bezmaksas Spēles

Pacman

Spēle arkades

Pacman

Pacman Novērtējums: 6/10

Pacman spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Versija klasiskās Pacman spēli. Palīdzēt šo cute raksturs ēst visu melni punktiņi iekšpusē labirints. Esi uzmanīgs jums nav sasniegt spokiem un ļauno būtnes! Mūsu galvenais varonis ir labirints. Stūriem ar grupas spokiem, kas vēlas ēst. Ja spokiem sasniegt viņu mirušu. Jums ir, lai nesaņem pārāk tuvu. Ja jūs ēst vienu no stūriem augļiem to, ka, lai noteiktā laikā, viņš var ēst spokiem. Pabeigt visu labirints un doties uz nākamo līmeni.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 19080 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 979 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 1476 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 19080 reizes
Pacman

Halovīni versija klasisko spēli Pacman. Palīdzēt šo jauks puisis ēst visu melnā punktus, bet jābūt uzmanīgiem, lai spokiem un ļaunās būtnes nesasniedz jums! ir jautri!Pacman spēles versija, kas ir krāsotas ar pildspalvu uz papīra.Labirints ir papīra lapas, un viss krāsotas. Tas ir ļoti jautri spēle. Spokiem ēst varonis, un viņi uzvarēt. Ja galvenais varonis ēd visas lodes mēs uzvarētu labirintu. Jums ir ēst visus punktus, lai mēs varētu nodot līmeni. Jo stūri ir kādu augli, ēd, ka, ja jums ir laiks ēst spokiem. Spokiem miris atgriešanās spēlē pēc dažām sekundēm, tāpēc jums ir jābūt uzmanīgiem.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Pacman jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Pacman. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Pacman , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Pacman ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Pacman, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Pacman
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181790
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79748
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73717
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?