Bezmaksas Spēles

roku darbs Arkanoid

Spēle arkades

Roku darbs arkanoid

Roku darbs Arkanoid Novērtējums: 6/10

Roku darbs arkanoid spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šī spēle ir pārtaisīt klasisko Arkanoid spēle, kurā bumba bounces ir iznīcināt visus blokus no ekrāna augšpusē. Klasisks Arkanoid, bet ar modernu un jautri, ka ekrāns ir izstrādāts ar pildspalvu uz papīra justies. Izmanto peli, lai vadītu šo tabulu, lai lielība bumbu ap ekrānu un pauze visiem blokiem, kas ir uz augšu. Noņemt visus blokus un pāriet uz nākamo līmeni.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 9354 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2259 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 148 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 9354 reizes
roku darbs Arkanoid

Versija klasiskās Arkanoid spēle, kurā bumbu bounces pie apakšā ekrāna, uz platformas, kas kustas uz sāniem. Jums ir jāņem platformu līdz vietai, kur viņi iet bumbu tā, ka tas nav pazust apakšā. Ja bumba nokrīt zemē, jūs zaudējat spēli. Jums ir iznīcināt visus blokus augšpusē, lai pārietu uz nākamo līmeni. Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Tas ir arkanoid. Tas ir klasisks spēle, Arkanoid, bet ar modernu pieskārienu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc roku darbs Arkanoid jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc roku darbs Arkanoid. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle roku darbs Arkanoid , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle roku darbs Arkanoid ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc roku darbs Arkanoid, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

roku darbs Arkanoid
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181651
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79620
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73590
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?