Bezmaksas Spēles

Scramball

Spēle arkades

Scramball

Scramball Novērtējums: 4/10

Scramball spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Scram, grabēt, un pēc saraksta šajā labirints lodītes slīdošo svētlaime. rase pret pulksteni un pilnīgi visās 20 līmeņi ir zvaigžņu rezultātu. stājas četras Scramball pasaulēm kas sastāv no pieciem līmeņiem katrā. Jo pasaule 1, jūs atradīsiet pamata atslēgas un slēdzenes iegādāties. Izmantojiet burvju taustiņiem, lai atvērtu durvis bet skatīties veiksmīgi caurumu. Šajā spēle kvadrātveida fizikas, jūs var atbilst jūsu nāve jebkurā instant. norādījumus: izmantojiet bulttaustiņus, lai pārvietotu savu sfēru. Visas citas norādes par šķēršļiem ir spēli.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 10335 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1683 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 536 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 10335 reizes
Scramball

Scramball, slīdošo svētlaime, scramball pasaulēm, līmeņiem,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Scramball jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Scramball. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Scramball , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Scramball ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Scramball, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Scramball
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181824
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79765
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73744
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?