Bezmaksas Spēles

Teniss Arkanoid

Spēle arkades

Teniss arkanoid

Teniss Arkanoid Novērtējums: 5/10

Teniss arkanoid spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Cool tenisa spēli. Pārvietot raketi pa labi un pa kreisi ar peli tā, ka bumbiņas piepeši uz tā, un pārtraukums ķieģeļus augšpusē ekrānam. Jums ir jābūt ātri! Versija klasisko spēli Arkanoid. Tajā augšpusē ekrāna jums ir grupa, krāsas blokus. Jums ir, lai lielība bumbu, lai iznīcinātu katru vienu no blokiem. Jums ir saglabāt bumbu krišanu vai zaudēt spēli. Kontrole ar peles tenisa raketi un padarīt bumbu piepeši tik reižu, cik jūs varat, kamēr jūs iznīcināt visus blokus.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 18807 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1008 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 780 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 18807 reizes
Teniss Arkanoid

Tenisa spēle balstīta uz klasiskās Arkanoid dzīves laikā. Pārvietojiet raketi pa labi un pa kreisi ar peli, lai hit bumbu un pārtraukums ķieģeļus augšpusē ekrānam. Jums ir jābūt ātri! Precīzi kontrolē bumbu, un ir visas krāsas blokus augšpusē pazūd. Control ir vienkārša spēle, piemērots visām auditorijām. Pārvietot raketi pusē, lai pusē no ekrāna un kontrolēt lēkāšanu bumbu par to. Padarīt tenisa bumbiņu iet tālāk un iznīcināt visus blokus katra ekrāna. Spēle ir klasisks Arkanoid spēle uz dzīvi vienkāršu kontrolē bumbu, kas ir jābeidzas ar visām šī ekrāna augšpusē šķēršļiem. Šajā spēlē pielāgots sporta tenisu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Teniss Arkanoid jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Teniss Arkanoid. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Teniss Arkanoid , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Teniss Arkanoid ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Teniss Arkanoid, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Teniss Arkanoid
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181824
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79765
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73744
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?