Bezmaksas Spēles

Ultranium 2

Spēle arkades

Ultranium 2

Ultranium 2 Novērtējums: 3/10

Ultranium 2 spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Ultranium 2 ir pārtaisīt klasisko Arkanoid, kur jums ir kontrolēt horizontālu joslu, lai atsistu bumbu un lauzt visus blokus uz ekrāna. Kad sākat jaunu spēli jūs varat izvēlēties līmeni, kurā tu spēlē.Horizontālā josla tiek kontrolēts ar peles kustību. Jums ir mēģināt noķert bonusus, kas nokrīt no ķieģeļiem, jo, pateicoties viņiem, jūs saņemsiet dažādus uzlabojumus. Tas ir ļoti izklaidējoša spēle, kas saglabās jūs izklaidēs uz ilgu laiku, jo tas ir ļoti pieradumu. Nav attaisnojums, lai būtu garlaicīgi ar otro daļu Ultranium.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 17253 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1145 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 3.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Novērtējums pamatojas uz 860 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 17253 reizes
Ultranium 2

Šīs spēles dinamika ir kā visi citi Breakout stila spēle. Šajās spēlēs mērķis ir lauzt blokus izmantojot bumbu veselīgs uz horizontālas joslas. Jums ir, lai novērstu bumbu no kuriem uz ekrāna apakšā. Populārākā spēle šī žanra bija Arkanoid, ko Taito attīstīta. Šodien šī spēle tiek uzskatīta klasisko video spēli, un vēl joprojām ir cilvēki spēlē sākotnējo versiju datorā.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Ultranium 2 jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Ultranium 2. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Ultranium 2 , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Ultranium 2 ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Ultranium 2, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Ultranium 2
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181824
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79765
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73744
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?