Bezmaksas Spēles

Atlantis Kaujas Kuģi

Spēle arkades

Atlantis kaujas kuģi

Atlantis Kaujas Kuģi Novērtējums: 4/10

Atlantis kaujas kuģi spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Mūsdienu versija klasiskās līnijkuģis spēli, kas Disney raksturs, Milo un filmu Atlantis. Izmaiņas ir, ka jums ir slēpt savu kuģi un jūsu slazdus. Tad jums ir, lai atrastu kuģi jūsu ienaidnieks izvairoties no lamatām, lai atrastu. Ja jums atrast laivu, jums būs papildus gājienu, bet, ja jūs atradīsiet lamatas, zaudē maiņās. Spēle spēlēt kaujas par Disney Visumu Atlantis. Spēle nāk no Disney.co.uk spēles.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 20439 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 924 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 1784 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 20439 reizes
Atlantis Kaujas Kuģi

Spēle kuģi. Klasiskā darbība, kurā jūs slēpt savus kuģus jūrā un kontrastu, izmantojot koordinātu mēģina iznīcināt savu kuģi, kamēr jūs uzbrukums savējo. Līnijkuģis spēle. Spēle jūras kaujas. Smalka melodija ar koordinātām iznīcināt tik daudz kuģu, cik vien iespējams. Jums ir ko teikt burtu un numuru, lai telpa ir iznīcināta. Izvairīties no slazdiem un uzbrukt visiem kuģiem, kā jūs varat. Jums ir iznīcināt visu ienaidnieku floti.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Atlantis Kaujas Kuģi jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Atlantis Kaujas Kuģi. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Atlantis Kaujas Kuģi , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Atlantis Kaujas Kuģi ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Atlantis Kaujas Kuģi, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Atlantis Kaujas Kuģi
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181790
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79748
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73717
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?