Bezmaksas Spēles

Atvašu Daudzstūrus 3D

Spēle arkades

Atvašu daudzstūrus 3d

Atvašu Daudzstūrus 3D Novērtējums: 5/10

Atvašu daudzstūrus 3d spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes spēle ir ļoti līdzīga klasiskajam spēle no Atari, kaujas zonā. Jums ir, lai attēlotu četrus karogus, lai veiktu uzdevumu. Pārvietot tvertni ar bultiņām vai WASD taustiņus, un šaut ar kreiso peles pogu vai starpdevējs. Tāpat, jums ir nepieciešams censties ar peli. Noteikti saglabāt kursoru uz laukuma.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6371 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3145 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 8 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6371 reizes
Atvašu Daudzstūrus 3D

Kaujas zona ir pirmā persona, cīņas spēle. Spēlētāji sacenšas par augstāko punktu skaitu kādā pasaulē aiz zvaigznēm. Tas kaujas iemaņas un prātu starp spēlētāju un pretinieku tvertnes un raķetes. Sencis no šodienas 3D darbības spēles, Kaujas zona tika ieviesta 1980. Tas bija tik uzlabotas, laikā, kad ASV armija pasūtīts pārveidotās versijas mācību nolūkiem spēlēm.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Atvašu Daudzstūrus 3D jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Atvašu Daudzstūrus 3D. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Atvašu Daudzstūrus 3D , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Atvašu Daudzstūrus 3D ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Atvašu Daudzstūrus 3D, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Atvašu Daudzstūrus 3D
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181647
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79617
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73589
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?