Bezmaksas Spēles

domnas ārpus Arkanoid

Spēle arkades

Domnas ārpus arkanoid

Domnas ārpus Arkanoid Novērtējums: 6/10

Domnas ārpus arkanoid spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Lielība aprindās ar dusmīgs seju cauri 19 līmeņos, lai iznīcinātu vidi, atbrīvot daļiņas un iegūt augstu rezultātu! Turot nospiestu peles kreiso pogu, daļiņas, kas var savākt, lai absorbētu zaļā josla. Ar datora peli, jums ir pārvietot zaļā josla uz sāniem. Ja jūs zaudējat dzīvi, atkal šaušana sarkano bumbu, nospiežot kreiso pogu. Jūs varat izvēlēties līmeni, ka jūs visvairāk vēlaties, un jūs varat spēlēt arī apmācība, lai uzzinātu visas instrukcijas.Atšķirīgs veids, kā spēlēt Arcade klasika.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 12128 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1656 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 394 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 12128 reizes
domnas ārpus Arkanoid

Šajā Arkanoid spēle virkne sprādzienu, kas pārkāpj attēlus ekrānā tiek iedarbināta. Kad viens no sarkanās bumbiņas hits attēlu, ietekme pārtraukumiem fotoattēlu un izkļūt daudz balto daļiņu.Mērķis ir absorbēs lielāko daļiņu skaitu ar zaļo bāru. Jūs arī nopelnīt punktus, ja jūs pauze attēlus, kas parādās centrālajā daļā ekrāna. Jūs varat redzēt slavenus cilvēkus kā karaliene Elizabete II, Apvienotās Karalistes vai Alberts Einšteins.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc domnas ārpus Arkanoid jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc domnas ārpus Arkanoid. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle domnas ārpus Arkanoid , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle domnas ārpus Arkanoid ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc domnas ārpus Arkanoid, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

domnas ārpus Arkanoid
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181790
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79748
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73717
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?