Bezmaksas Spēles

Dzīvnieku madžongs

Spēle arkades

Dzīvnieku madžongs

Dzīvnieku madžongs Novērtējums: 5/10

Dzīvnieku madžongs spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Mērķis spēle ir saskaņot flīzes. Lai spēles jums ir jāizvēlas divi atbilstības flīzes, kas nav bloķēts no labajā vai kreisajā pusē. Ja nevarat izvēlēties flīze, tad tas ir bloķēts. Kad jūs veicat mača abu flīzes izzudīs. Lielākā daļa spēles tiek veikta, izvēloties flīzes ar tieši tādu pašu attēlu par tiem. Tomēr jebkura augļu atbildīs ar citu augļu un jebkuru puķu atbildīs ar citu ziedu. Noņemt visas flīzes no gameboard uzvarēt. ir jautri!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 56773 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 270 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 5060 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 56773 reizes
Dzīvnieku madžongs

madžongs, nesaprašana, spēle, dzīvniekiem, fun, flīzes,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Dzīvnieku madžongs jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Dzīvnieku madžongs. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Dzīvnieku madžongs , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Dzīvnieku madžongs ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Dzīvnieku madžongs, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Dzīvnieku madžongs
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181824
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79765
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73744
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?