Bezmaksas Spēles

klasika lielgabali cīnītājs

Spēle arkades

Klasika lielgabali cīnītājs

Klasika lielgabali cīnītājs Novērtējums: 5/10

Klasika lielgabali cīnītājs spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Jau artilērists, kam ir aizstāvēt nostāju pret tvertnēs tuvojas jums. Instrukcija: izmantot augšu un uz leju bultas, lai pārvietotu lielgabalu pa kreisi un pa labi, lai šautu mazāku vai lielāku attālumu un Space, lai šautu. Klasisks un vienkārša spēle, kurā jums ir, lai pabeigtu visus ienaidnieka tanki, kuri mēģina sasniegt savu pozīciju. Punkts un atvašu šāviņi pie ienaidniekiem, kas var būt citas tvertnes vai pat lidmašīnas. Ir vairāki veidi, ienaidniekiem, un katrs ar atšķirīgu rezultātu. Mēģiniet iet pa savu aizsardzības līniju.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 11879 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1623 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 492 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 11879 reizes
klasika lielgabali cīnītājs

Klasisks spēle iznīcināt tvertnes tuksnesī. Jūs esat artilērists, kam ir lielgabalu. Jums ir aizstāvēt līnijas aizstāvot savu armiju. Tvertnes ir par tuksneša smiltīm un nāk pie jums. Jums ir kontrolēt lielgabalu un mērķis ir augsts, un tālu, lai atvašu un iznīcināt ienaidnieka karaspēks. ieroči ir galvenie artilērijas ieroči. Šaušanas kara spēle un kontroles shot iznīcināt ienaidnieka karaspēks, pirms viņi saņem uz savu aizsardzības līniju. Pinpoints, ka katrs no ienaidnieka veids dos jums citu rezultātu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc klasika lielgabali cīnītājs jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc klasika lielgabali cīnītājs. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle klasika lielgabali cīnītājs , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle klasika lielgabali cīnītājs ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc klasika lielgabali cīnītājs, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

klasika lielgabali cīnītājs
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181824
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79765
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73744
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?