Bezmaksas Spēles

Mario un Peach Burbuļi

Spēle arkades

Mario un peach burbuļi

Mario un Peach Burbuļi Novērtējums: 6/10

Mario un peach burbuļi spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Palīdzība Mario šajā bezmaksas tiešsaistes spēli, lai tiktos ar Princeses Peach. Mario un Peach ir iekšā stikla burbuļus, un jūs viņus kopā šaušanas burbuļi Mario izmantojot lielgabalu. Pareizības kontroli un spēku ar peli un var pārvarēt visus līmeņus. Ja jūs darbināt no burbuļiem, tu esi nepareizi vai jūs vēlaties, lai sāktu atkal jums ir uzasināt pogu, lai mēģinātu tik daudz reižu, cik vēlaties. Veiksmi!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7415 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2711 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 40 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7415 reizes
Mario un Peach Burbuļi

Klasiskais raksturs spēļu platformām sauc par Super Mario nāk ar mini-spēle ar Princeses Peach. Šajā spēlē jums ir jābūt pareizību un precizitāti, lai sasniegtu pareizo vietu uguns lielgabalu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Mario un Peach Burbuļi jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Mario un Peach Burbuļi. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Mario un Peach Burbuļi , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Mario un Peach Burbuļi ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Mario un Peach Burbuļi, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Mario un Peach Burbuļi
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181647
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79617
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73589
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?