Bezmaksas Spēles

Mezgls 3D

Spēle arkades

Mezgls 3d

Mezgls 3D Novērtējums: 7/10

Mezgls 3d spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes 3D spēle ir retro gaismas cikla spēle. Tā pamatā bija mezgls, jo 3D spēles, kas bija rakstīts ar Malcolm Evans atpakaļ 1983 par ZX Spektrs, atgādinot jums vecāku dienas. Izmantojiet bulttaustiņus, lai lidot jūsu kuģa ar apkopojošajā ap kuba telpu. Jums jāizvairās no visas takas, tostarp savas, dzeltena 1. Sadursmes ietekmē jūsu vairogs, kad jūsu vairogs spēks sasniedz nulli, spēle ir beigusies. Jūsu rezultāts palielina proporcionāli pieaugumam kosmosa blīvuma.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6072 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3314 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 4 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6072 reizes
Mezgls 3D

Spēle mezgls 3D notiek trīsdimensiju režģa ar displeju pagaidām 1.-cilvēks par to, ko spēlētājs var redzēt priekšā no tiem. Sākotnēji ir tukšs, šī telpa ir piepildīta ar spēlētāja pārvietojas nepārtraukti uz priekšu un atstājot taka aiz viņiem. Ir ar datoru kontrolētā mednieki dara pats, kas atstāt dažādi krāsas taka aiz tiem numuru.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Mezgls 3D jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Mezgls 3D. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Mezgls 3D , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Mezgls 3D ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Mezgls 3D, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Mezgls 3D
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181647
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79617
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73589
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?