Bezmaksas Spēles

Mīnu Traleris

Spēle arkades

Mīnu traleris

Mīnu Traleris Novērtējums: 5/10

Mīnu traleris spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šīs spēles mērķis ir atrast visas mīnas izplatīties pa kvadrātveida režģi, cik ātri vien iespējams. Ir divi tīkli no 16x16 un 25x25 izmēriem spēli. Jums ir skaitlis, atrašanās vietu visu mīnām, pamatojoties uz šiem skaitļiem. Jums ir jābūt pacientam un rūpīgi izanalizēt, lai atrastu precīzu atrašanās vietu mīna. Mēģināt atrisināt režģus, tiklīdz jūs varat darīt to uz augstu rezultātu sarakstā.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6764 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3193 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 24 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6764 reizes
Mīnu Traleris

Šīs bezmaksas tiešsaistes spēles mērķis ir skaidrs abstraktu mīnu bez detonējošās vienu mīnu. Spēle ir rakstīts par daudziem sistēmas platformas, kas tiek izmantotas vēl šodien.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Mīnu Traleris jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Mīnu Traleris. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Mīnu Traleris , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Mīnu Traleris ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Mīnu Traleris, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Mīnu Traleris
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181647
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79617
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73589
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?