Bezmaksas Spēles

Noņemt 2 Vienlīdzību Elementi

Spēle arkades

Noņemt 2 vienlīdzību elementi

Noņemt 2 Vienlīdzību Elementi Novērtējums: 4/10

Noņemt 2 vienlīdzību elementi spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē ir vairāki elementi zvaigzne formas un Jums ir lai novērstu 2 elementiem, kas ir jāievēro, un ir vienādi horizontāli vai vertikāli. Jūs zaudējat, kad jūs piecelties. Par šo spēli jūs izmantot peli.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 7447 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 2257 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 204 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 7447 reizes
Noņemt 2 Vienlīdzību Elementi

Ziemas spēles, ziemeļu zvaigzne, zvaigžņu sastāvdaļas,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Noņemt 2 Vienlīdzību Elementi jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Noņemt 2 Vienlīdzību Elementi. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Noņemt 2 Vienlīdzību Elementi , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Noņemt 2 Vienlīdzību Elementi ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Noņemt 2 Vienlīdzību Elementi, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Noņemt 2 Vienlīdzību Elementi
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181651
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79620
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73590
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?