Bezmaksas Spēles

Pac-man Zonā

Spēle arkades

Pac-man zonā

Pac-man Zonā Novērtējums: 6/10

Pac-man zonā spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Jaunā versija klasika Pac-Man. Jums būs ieslodzīt spokiem mazākā apgabalā iespējams. Zīmējuma līnijas slēgtas pirms spoku pieskaras līnijai, laukums tiks pārveidoti, jūsu reģionā, tāpēc jums būs noņemt jomas spokiem, ja tā pārsniedz 90% pieaugums, un pavadīt nākamo ekrānu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 18965 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 993 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 1186 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 18965 reizes
Pac-man Zonā

pac-man, Pacman, spokiem, spēļu laukumi, bloķēšanas spokiem,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Pac-man Zonā jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Pac-man Zonā. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Pac-man Zonā , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Pac-man Zonā ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Pac-man Zonā, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Pac-man Zonā
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181647
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79617
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73589
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?