Bezmaksas Spēles

Qix Klasisks 3D

Spēle arkades

Qix klasisks 3d

Qix Klasisks 3D Novērtējums: 7/10

Qix klasisks 3d spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes spēles ir pārtaisīt versija slavenā un veco Xonix un Qix video spēles. Tajā ir 10 līmeņi, 6 ienaidnieks veidus un 6 bonusus. Izmantojiet W, A, S un D taustiņus vai bultiņas, lai pārvietotos. Nogrieztam daļas jomā, lai pabeigtu līmeni. Jūs zaudēsiet lifes, ja jūs šķērsot savu taku, ja jūs pieskarties bumbiņas vai ja bumba šķērso jums taka. Pacelt prēmijas, piemēram, ātrumu, laiku, lifes un daudz vairāk!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6706 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3171 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 7.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Novērtējums pamatojas uz 36 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6706 reizes
Qix Klasisks 3D

Qix ir spēle, atbrīvo Taito Amerika Corporation 1981.Gada Qix mērķis ir žogu off super vairākuma Galda apejot galveno ienaidnieku, tāpat kā šajā spēlē, tikai 2D. Xonix ir versija arkādes spēles QIX.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Qix Klasisks 3D jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Qix Klasisks 3D. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Qix Klasisks 3D , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Qix Klasisks 3D ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Qix Klasisks 3D, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Qix Klasisks 3D
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181647
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79617
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73589
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?