Bezmaksas Spēles

Sagāzts Čūska 3D

Spēle arkades

Sagāzts Čūska 3d

Sagāzts Čūska 3D Novērtējums: 6/10

Sagāzts Čūska 3d spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šis bezmaksas tiešsaistes spēles ir klasisks čūska videospēlei, kurā jums ir kontrolēt čūska ar bulttaustiņus, lai iegūtu blokus. Čūska pieaugs vairāk un vairāk, kā jūs savākt dzeltenās blokus. Vienīgais, jūs nevarat avārija ar ir jūsu astes, tāpēc paturiet prātā, ka, ja jūs šķērsot vienu pusi, jūs galu galā uz otru.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 6275 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 3231 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 14 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 6275 reizes
Sagāzts Čūska 3D

Čūsku video spēles, kas radās laikā vēlu 1970 in zālēs un ir uzturējusi popularitāti kopš tā laika kļuva kaut kādas klasika. Interesanti, Čūska atrada milzīgu auditoriju pēc tam kļuva par standarta pielādētais spēle par daudz Nokia tālruņiem 1998.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Sagāzts Čūska 3D jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Sagāzts Čūska 3D. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Sagāzts Čūska 3D , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Sagāzts Čūska 3D ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Sagāzts Čūska 3D, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Sagāzts Čūska 3D
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181647
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79617
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73589
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?