Bezmaksas Spēles

savienot 4

Spēle arkades

Savienot 4

Savienot 4 Novērtējums: 5/10

Savienot 4 spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Klasisks savienot 4 spēle, kurā jums ir darīt līnijas ar četrām flīzes ar tādu pašu krāsu, lai uzvarētu spēli. Instrukcijas: noklikšķiniet, lai ievietotu karti savā krāsā jebkur vēlaties. Uzvarētājs ir pirmais spēlētājs, viens ar dzeltenām mikroshēmas un ar sarkanu cilni vienu, lai veiktu līniju četru šķeldu, līdz ar to vārdu spēle. Turklāt ir multiplayer spēle, lai jūs varētu spēlēt pret citiem cilvēkiem, kuri ir saistīti ar spēli no jebkuras vietas pasaulē.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 23304 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 773 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 1520 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 23304 reizes
savienot 4

Ja ir klasisks spēle, kas ikvienam ir bijusi tūkstošiem reižu ir tas, spēle, kur jums ir divas krāsu mikroshēmas, katrs spēlētājs ar. Es vienmēr esmu bijusi ar dzelteno. Jums ir uzvarēt ar līnijas vienā krāsā ar četrām cilnēm. Vienkāršs, bet ļoti atkarību un izklaides, ka jūs varat pavadīt laiku spēlējot pret citiem cilvēkiem visā pasaulē, izmantojot mūsu platformas spēle, izmantojot internetu, viss ir tiešsaistē un bez maksas. Mūža izklaides mums ir pieņemts, lai nodrošinātu jūsu datoru un jūs nodot to ļoti labi.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc savienot 4 jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc savienot 4. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle savienot 4 , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle savienot 4 ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc savienot 4, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

savienot 4
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181824
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79765
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73744
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?