Bezmaksas Spēles

Spieķi un diski

Spēle arkades

Spieķi un diski

Spieķi un diski Novērtējums: 6/10

Spieķi un diski spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauties uz mazāku vienu. Jūs varat pārvietot tikai disks ir uz augšu par katru stieni.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 79765 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 168 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 17460 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 79765 reizes
Spieķi un diski

Galda spēle, kur jums ir pārvietot diski katra stieņi. Jums ir veikt vienu pusi uz otru. Puzzle, kas var palīdzēt jums ir labs laiks. Pārvietot visus gredzenus no vienas vietas uz citu, saskaņā ar noteikumiem, lai uzvarētu spēli. Parādīt savu prasmi un spējas pārvietojas lietas, bez kļūdām. Jums var būt jautri laiku ar šo flash spēle izklaidei.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Spieķi un diski jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc Spieķi un diski. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Spieķi un diski , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle Spieķi un diski ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Spieķi un diski, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Spieķi un diski
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181824
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73744
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?

Dzīvnieku madžongs SPĒLĒT ►

Dzīvnieku madžongs

5
5 no 10 - 5060 balsis
Spēlēta
56773
reizes

Mērķis spēle ir saskaņot flīzes. Lai spēles jums ir jāizvēlas divi atbilstības flīzes, kas nav bloķēts no labajā vai kreisajā pusē. Ja nevarat izvēlēties flīze, tad tas ir bloķēts. Kad jūs veicat mača abu flīzes izzudīs. Lielākā daļa spēles tiek veikta, izvēloties flīzes ar tieši tādu pašu attēlu par tiem. Tomēr jebkura augļu ...