Bezmaksas Spēles

vairaku Rezultāts

Spēle arkades

Vairaku rezultāts

Vairaku Rezultāts Novērtējums: 5/10

Vairaku rezultāts spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Kā jūs varat redzēt šajā spēlē, jums ir četri bāri, ar kuru jums ir piepeši bumbu.Mērķis ir, lai izjauktu visus centrālos blokus, lai iegūtu maksimāli labāko rezultātu. Lai kontrolētu spēli, jums tikai nepieciešams, lai pārvietotu peli un izmantojiet bulttaustiņus. Lai gan tas var šķist ļoti vienkārša spēle, grūtības palielinās katru reizi. Tas ir ļoti interesants un atkarību spēle, jūs nevarat pārtraukt spēlēt! Jums ir sinhronizēt savas sajūtas, lai kontrolētu vienlaicīgi visus bāri un neļaut bumba pieskarties ekrāna malu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 11356 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1804 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 494 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 11356 reizes
vairaku Rezultāts

Šī spēle ir variācija Arkanoid, klasisko video spēli. Šīs spēles īpatnība ir tā, ka jums kontrolēt četrus bārus, tajā pašā laikā. Ja baltā bumba pieskaras ķieģeļu, tas pazudīs, un jums punktus. Cik punktus jūs varat saņemt? Dažreiz jums jādara vairākas atlēkušās bumbas bumbu pietiekami augstu, lai sasniegtu visaugstākos pārtraukuma ķieģeļiem. Klasiskās spēles ir atkal modē ar jaunajām versijām tiešsaistes spēles.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc vairaku Rezultāts jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Arkades flash spēli sauc vairaku Rezultāts. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle vairaku Rezultāts , un tas ir saistīts ar Arkades. Mūsu jaunā spēle vairaku Rezultāts ir viens no labākajiem spēles Arkades jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc vairaku Rezultāts, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

vairaku Rezultāts
ATPAKAĻ

Arkades visvairāk spēlēja spēles

Arkanoid SPĒLĒT ►

Arkanoid

6
6 no 10 - 12068 balsis
Spēlēta
181790
reizes

Izmantojot peli, gida jūsu kuģa lielība bumbu ap ekrānu un pauze visi krāsains bloki. Ja bumbu nokrītas zem jūsu kuģa, jūs zaudējat dzīvi. nodzēstu ekrāna un iepriekš uz nākamo līmeni. Ir 50 līmeņiem. Savākt mehāniski ups palīdzēt vai traucēt jūsu medījamo palielināties, samazināties, split, nozvejas, divkāršs nūja un lāzeru. Nozvejas samazināša ...

Spieķi un diski SPĒLĒT ►

Spieķi un diski

6
6 no 10 - 17460 balsis
Spēlēta
79748
reizes

Spēle sastāv no trim vertikālajiem stieņiem un vairāku disku. Ir izkārtotas no augstākās līdz zemākajai pēc lieluma, kas pirmās pretstraumes stieni. Jūs nevarat ievietot lielāku disku uz mazāku vienu, jo nav laika. Spēle ir pārvietot visus diskus uz trešo stienis novietots Dilstošā Augošā. Instrukcijas: Jūs varat pārvietot tikai vienu disku laikā. Lielāka diska nevar paļauti ...

Krūtis Pārvietot SPĒLĒT ►

Krūtis pārvietot

6
6 no 10 - 3418 balsis
Spēlēta
73717
reizes

spēlētu šo klasisko spēli Krūtis pārvietoties. Jums iet caur dažādiem ekrāniem, un ir iemest bumbu pareizā krāsa salikt kopā trīs vai vairāk bumbiņas, un padarīt tās izzūd. Tas ir ļoti atkarību un ļoti slavens, vai mums vajag es saku vairāk?