Bezmaksas Spēles

Barbaru un Zombijiem

Spēle asiņaina

Barbaru un zombijiem

Barbaru un Zombijiem Novērtējums: 5/10

Barbaru un zombijiem spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē, tu esi barbars, kas ir nogalināt zombijiem, kas parādās ekrānā, avoindig ka zombies nogalināt jums. Lietojat bumbas, īpašu uzbrukuma un burvju potions nogalināt zombijus un savākt zelta nopirkt jaudīgu rūnas. Jūs impulsa kreiso pogu peli, lai izmantotu jūsu ieroči, un jūs pārvietojiet peli, lai ritinātu caurumiem.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 9639 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1766 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 250 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 9639 reizes
Barbaru un Zombijiem

barbari, zombijiem, nogalināt,

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbaru un Zombijiem jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Asiņaina flash spēli sauc Barbaru un Zombijiem. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbaru un Zombijiem , un tas ir saistīts ar Asiņaina. Mūsu jaunā spēle Barbaru un Zombijiem ir viens no labākajiem spēles Asiņaina jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbaru un Zombijiem, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbaru un Zombijiem
ATPAKAĻ

Asiņaina visvairāk spēlēja spēles

Nonāvēšanas Slavenības SPĒLĒT ►

Nonāvēšanas slavenības

6
6 no 10 - 8530 balsis
Spēlēta
60105
reizes

Šajā spēlē, visi Slavenības ir pārvērtusies zombijiem, un jūs esat vienīgais, kurš viņus var nogalināt off! Par to, jūs izmantojat burtus W, A, S un D izspiest, kreiso pogu peli, lai atvašu un starpdevējs lai mainītu ieroci.

Nogalināt Aitas SPĒLĒT ►

Nogalināt aitas

5
5 no 10 - 882 balsis
Spēlēta
22818
reizes

Šajā ielaidums spēli, jums ir nogalināt aitas, jo daudzi no tiem ir klonēti. Jūs impulsa kreiso pogu peli, lai atvašu aitas un jūs pārvietojiet peli, lai atrastu aitas.

Nogalināt Zombijus SPĒLĒT ►

Nogalināt zombijus

5
5 no 10 - 1276 balsis
Spēlēta
20492
reizes

Šajā ielaidums spēlē, var redzēt zombies, ka izlikties nogalināt jums. Jums ir nogalināt pirms zombiju nogalināt jums. Jūs impulsa kreiso pogu peli, lai šautu zombijus un jūs pārvietojiet peli, lai iet mainot mērķi.