Bezmaksas Spēles

Auklītes

Spēlēt auklītes spēles

Auklītes Spēles

Auklītes spēles, lai jūs varētu būt jautri katru dienu uz mūsu tīmekļa vietnē, bez uzstādīšanas vai lejupielādēt jebko. Tavs interneta atpūtas un izklaides laukums.

Auklītes bezmaksas spēles

Komentēt!
Balsot!
Dalies!
Delicious
Leteicamā auklītes spēle

Uzņemt Bērnu Sīkumi

 uzņemt bērnu sīkumi spēle SPĒLĒT ►

Šajā bezmaksas tiešsaistes spēli, jums būs darīt bērnu pieskatīšanas darbus. Savākt neatkarīgi no tā, ka bērns grib, un arī saņemt atpakaļ uz mazuļa istabā, pirms taimeris beigām. Objekti, ka bērns vēlas, tiks izplatīties visā telpā, un jums ... Lasīt vairāk

Auklītes bezmaksas spēles spēlēt bez latviešu un auklītes bezmaksas flash spēles spēlēt ar jaunākajām spēlēm katru dienu

Auklītes tiešsaites spēles

Jauns auklītes

Auklītes

Spēlēt bezmaksas Tiešsaistes Spēles latviski. Spēles auklītes un aukles, kalpot, mainot autiņbiksītes, sniedzot vannas istaba un visas rūpes ka jaundzimušajam vajadzībām. Māsa spēles. Kopšana spēles. Bērnu kopšanas spēles. Auklīšu spēles. Auklīšu spēles meitenēm. Saņemt aprūpi par bērnu vai bērnu, lai nopelnītu naudu. Vai kā meitenēm, kas ir, lai rūpētos par bērniem, kaimiņiem un tādējādi pelnīt naudu. Ļoti izplatīta aktivitāte starp kaimiņiem, kurā vecāki meitas aprūpi apkārtnes bērniem un draugiem, ģimenes. Ja jums patīk bērni, šīs spēles aukles mācīties, lai rūpētos par bērniem, kalpotu viņiem, un glabāt tos droši, un baro. Bērnu aprūpes simulators, piemēram, profesionālās auklītes, kas rūpējas un aizsargā mazos mājas. Aukle spēles. Spēles audzētavas, kurā jums ir jābūt aprūpē bērnu ar klientiem. Iekšzemes darba ņēmēji. Bērnu pieskatīšana ir prakse laiku kopj bērnu. Auklīšu parasti veic kā darbu ar pusaudžiem, lai papildus naudu.

auklītes Bezmaksas Spēles , kas ir patiešām smieklīgi spēlēt bezmaksas auklītes flash spēles. Šī kategorija ir saistīta ar bērnu kopšanas spēles, piemēram, profesionālās auklītes. bērnu pieskatīšana spēles, bērni kaimiņiem un draugiem. aukle spēles. spēles bērnudārzi, kur bērni rūpējas par klientiem. uzziniet, kā mainīt autiņi, lai pabarotu, kad mazulis prasa vai saglabāt viņu laimīgu. jums ir apzinās par bērnu, lai apmierinātu savas vajadzības.sieviete, kas dara šo darbu uz pilnu slodzi bieži sauc nana. viņš aicināja aukle reizēm aprūpētāju bērnu. iekšzemes darba ņēmējs. viena darbība, ka daudzas meitenes dara visu viņa tīņi un ļauj viņiem uzzināt par bērnu aprūpi un ir viņu pirmā pieredze. darba aukļu tips arī atšķiras no vērošanas miega bērnu, mainot autiņbiksītes, spēlējot spēles, ēdiena gatavošanā, lai mācītu bērnam lasīt vai pat braucot (ja vecums ir labi), atkarībā no vienošanās starp vecākiem un auklīti.. Šeit jūs atradīsiet auklītes bezmaksas spēles spēlēt latviski bez instalēt vai lejupielādēt jebko datorā, mūsu saturs ir 100% ticami. Jaunais auklītes spēles, kas tiek atjauninātas katru dienu un labākās spēles bērniem. auklītes diennakts bezmaksas spēles un video spēles, ka jūs varat izmantot no jūsu datora un dalīties tajos ar draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem kā Facebook, Twitter vai Google Plus.