Bezmaksas Spēles

Pārvaldīt Gāzes Staciju

Spēle autosacīkstes

Pārvaldīt gāzes staciju

Pārvaldīt Gāzes Staciju Novērtējums: 4/10

Pārvaldīt gāzes staciju spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē, jums ir jāstrādā ar gāzes staciju, un jums ir, lai kalpotu klientiem. Lai to izdarītu jums vienkārši ir izmantot datora peli, lai pārvietotos no viena piegādātāja uz otru un lietot benzīnu. Jums ir jāskatās uz katru transportlīdzekli, un noņemiet šļūteni, kad tā ir pilna, bez degvielas pārplūdes. Jums arī vajadzēs apkalpot vairākus klientus tajā pašā laikā, tāpēc jums ir plānot uz priekšu un būt ļoti ātri, lai saņemtu visus viesi iziet apmierināts. Šodien tas nav parasts darbinieks tiekas mūs pie sūkņa, jo lielākā daļa piegādātāju ir priekšapmaksas pašapkalpošanās. Jums ir jāievada gāzes staciju, maksāt par savu degvielu, un tad piepildīt tvertni pats.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 14808 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1315 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 530 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 14808 reizes
Pārvaldīt Gāzes Staciju

Jautru spēli vadīt gāzes staciju, kurā jums kontrolēt draudzīgs darbinieks pie gāzes staciju. Jums ir, lai saņemtu aprūpi visiem klientiem, kas ierodas ar savu auto un vainojot savu daudzumu benzīna. Kā jūs redzēt ekrāna apakšējā daļā jums ir arī vēl iespējas pārtiku un dzērienus, piemēram, vistas spārniņi, Bürger, sviestmaizi, karsts suns, daži piena, sodas un junk iespēju. Ar šo degvielas uzpildes staciju tiešsaistes spēli jūs varat nokļūt ādā gāzes stacijas darbinieks un aprūpi ir labākais veids, jūs zināt šo biznesu. Ja jūs arī saņemt naudu, kas nepieciešama, lai sasniegtu nākamo līmeni, bet esiet uzmanīgi, jo katrā jaunā līmenī, grūtības palielinās ievērojami.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Pārvaldīt Gāzes Staciju jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Autosacīkstes flash spēli sauc Pārvaldīt Gāzes Staciju. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Pārvaldīt Gāzes Staciju , un tas ir saistīts ar Autosacīkstes. Mūsu jaunā spēle Pārvaldīt Gāzes Staciju ir viens no labākajiem spēles Autosacīkstes jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Pārvaldīt Gāzes Staciju, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Pārvaldīt Gāzes Staciju
ATPAKAĻ

Autosacīkstes visvairāk spēlēja spēles

traks policijas automašīna SPĒLĒT ►

Traks policijas automašīna

5
5 no 10 - 86752 balsis
Spēlēta
549431
reizes

sekmēt šo policijas automašīnu tik ātri, cik vien iespējams! Nospiediet kreiso un labo bulttaustiņus, lai vērsi, augšup un lejup taustiņus, lai kontrolētu ātrumu, un starpdevējs lēkāt.

traks lauka lazarete SPĒLĒT ►

Traks lauka lazarete

6
6 no 10 - 16372 balsis
Spēlēta
169997
reizes

sekmēt šo lauka lazarete pēc iespējas ātrāk! Nospiediet kreiso un labo bulttaustiņus, lai vērsi, augšup un lejup taustiņus, lai kontrolētu ātrumu, un starpdevējs lēkāt.

Auto Seminārs SPĒLĒT ►

Auto seminārs

2
2 no 10 - 13632 balsis
Spēlēta
106209
reizes

Palieliniet savu punktus, kas sniedz pakalpojumus klientiem lūgumu, kā parādīts attēlā. Kontroles sistēma: izmantot peli, lai pārvietotu.