Bezmaksas Spēles

Barbie uz ledus (atjautības)

Spēle Barbie

Barbie uz ledus (atjautības)

Barbie uz ledus (atjautības) Novērtējums: 6/10

Barbie uz ledus (atjautības) spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Barbie ir apmeklējot Disney World ar Ken un viņas draugiem. Travel ir radījusi suvenīru fotogrāfiju, bet viņas māsa ir sadalīti attēlu. Barbie vēlas saņemt šo suvenīru foto, jūs varat palīdzēt mūsu draugs noteikt fotoattēlu. Rekonstruēt attēlu, gabals izvēlēsies ar peli, un tad, kad par 2 vai vairāk gabaliem tiek salīmēti automātiski.Mērķis ir pabeigt mīklu un atkal ļaut kopaina. Tas ir puzzle ar Barbie, Ken un draugiem. Izmantot peli, lai atjaunotu puzzle.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 43124 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 374 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 5064 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 43124 reizes
Barbie uz ledus (atjautības)

Barbie lelle ir foto slidošana. Mēs varam redzēt, princese slidošana ar princis. Aiz viņas draugi ir. Tālumā, mēs varam redzēt pili virs mākoņiem. Spārnotais zirgi peld pa debesīm. Krāšņs ainavu, jums ir atgriezties, lai pabeigtu. Veikt šo mīklu, kas pēc iespējas īsākā laikā. Jums ir atstāt attēlu, kā tas bija sākotnējā izmeklēšanā, cik drīz vien iespējams.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie uz ledus (atjautības) jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie uz ledus (atjautības). Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie uz ledus (atjautības) , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie uz ledus (atjautības) ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie uz ledus (atjautības), ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie uz ledus (atjautības)
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252802
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136103
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135387
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.