Bezmaksas Spēles

Barbie ir Gatavošanās Ziemassvētkiem

Spēle Barbie

Barbie ir Gatavošanās Ziemassvētkiem

Barbie ir Gatavošanās Ziemassvētkiem Novērtējums: 5/10

Barbie ir Gatavošanās Ziemassvētkiem spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Ziemassvētkos Barbie vēlas būt moderns. Jums ir kleita Barbie apģērbu Ziemassvētkiem, ar Santa cepuri, šalli vai cepuri ar sniegavīru. Barbie ir visi piederumi būt modē Ziemassvētkos. Izveidojiet savu raksturu komponēšanu katru elementu, lai radītu ideālu meiteni par brīvdienām. Rotaslietas, matu, nagu, acis, cepure un apģērbu, lai pielāgotu savu Barbie Ziemassvētkos.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 34972 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 504 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 1768 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 34972 reizes
Barbie ir Gatavošanās Ziemassvētkiem

Šajā spēlē, jums ir, lai izveidotu un saģērbt Barbie, Ziemassvētku drēbes. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz vienuma ar peli un velkot ķermeņa jums Barbie. Novietojiet visus piederumus par raksturu, kas raksturo par brīvdienu. Saģērbt un pielāgot slaveno raksturu, lai mīļotā meitene.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie ir Gatavošanās Ziemassvētkiem jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie ir Gatavošanās Ziemassvētkiem. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie ir Gatavošanās Ziemassvētkiem , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie ir Gatavošanās Ziemassvētkiem ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie ir Gatavošanās Ziemassvētkiem, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie ir Gatavošanās Ziemassvētkiem
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252802
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136103
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135387
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.