Bezmaksas Spēles

Barbie ģērbušies kā princese Pelnrušķīte

Spēle Barbie

Barbie ģērbušies kā princese Pelnrušķīte

Barbie ģērbušies kā princese Pelnrušķīte Novērtējums: 6/10

Barbie ģērbušies kā princese Pelnrušķīte spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē, jums ir izvēlēties labāko kleitu par princeses puses pie pils. Barbie ir tērpušies kā princese Pelnrušķīte. Lai padarītu kostīms, jums ir nepieciešams, lai iet, noklikšķinot uz apģērbu, matu un piederumiem, lai tas parādās uz rokas. Noklikšķiniet vēlreiz, lai padarītu to izzūd un izvēlēties citu. Jums ir veikt jauku komplektu apģērbu princesi. Tas būsļoti skaists un elegants vakarā. Karaliskā ģimene. Raksturs, kas nāk parocīgs Barbie lelle.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 74362 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 178 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 6814 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 74362 reizes
Barbie ģērbušies kā princese Pelnrušķīte

Viens no mīļākie princese meitenēm ir Pelnrušķīte. Meitene, kas bāreņiem stāsts. Viņas pamāte un māsas pret viņu slikti, kā kalps. Viena naktspasaku, šķiet, viņu un dod viņam uzvalku, lai dotos uz pusi karaļa pils. Ka naktī uz deju sauc princis, kurš kļūst par viņas. Viņa aizbēg un aizmirst kurpes. Princis mājas uz māju meklē, lai atrastu īpašnieku zaudēto kurpes. Beidzot atrada to, apprecēties un dzīvot laimīgi kādreiz pēc. Ir skapis pilns ar kleitas, kurpes un parūkas, lai padarītu perfektu Barbie Pelnrušķīte pie puse šovakar. Veikt kostīms, kas atgādina oriģinālu. Kad esat beidzis, jūs varat sākt no jauna.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie ģērbušies kā princese Pelnrušķīte jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie ģērbušies kā princese Pelnrušķīte. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie ģērbušies kā princese Pelnrušķīte , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie ģērbušies kā princese Pelnrušķīte ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie ģērbušies kā princese Pelnrušķīte, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie ģērbušies kā princese Pelnrušķīte
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252507
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
135838
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135065
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.