Bezmaksas Spēles

Barbie: vakarkleitas

Spēle Barbie

Barbie: vakarkleitas

Barbie: vakarkleitas Novērtējums: 6/10

Barbie: vakarkleitas spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē ir attēls Barbie ar visu savu garderobi ar kleitas, jums ir izvēlēties viņas uz svinībām šovakar ar iespaidīgu tērpu un frizūru., Pārvietojot peli, jums ir saģērbt Barbie, lai padarītu to mirdzošu. Ir lelle labajā pusē un pa kreisi visi ietērps šovakar, visas kleitas ir sen izmanto, lai lielā notikuma, ļoti stilīgs un ļoti maigos toņos. Jums ir arī parūkas ar dažādām frizūras un rotaslietas, lai pabeigtu apģērbs.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 26532 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 692 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 1816 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 26532 reizes
Barbie: vakarkleitas

Spēle meitenēm, kur jums ir kleita Barbie lelle stilīgā veidā ar vakarkleita. Ir gatavi vairākas tērpos, no kuriem izvēlēties dažādās krāsās, lai apvienot ar dažādām parūkas. Jums ir veikt varonis spēle ir prettiest meitene pie puse. Mēģinot izvēlēties un apvienot visus elementus, piemēram, matu stilu, matu krāsu, rotaslietas un apģērbu. Visi tērpi ir garas, garas svārki ar ilgu lidojumu. Tie ir ļoti jauki tērpi, kas sēž labi ar skaitli lelli. Pārliecināts, ka jūs varat veikt sākotnējo radīšanu. Jūs varat spēlēt un atkārto tik daudz reižu, cik vēlaties.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie: vakarkleitas jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie: vakarkleitas. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie: vakarkleitas , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie: vakarkleitas ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie: vakarkleitas, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie: vakarkleitas
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252802
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136103
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135387
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.