Bezmaksas Spēles

Barbie, mūsdienu meitene

Spēle Barbie

Barbie, mūsdienu meitene

Barbie, mūsdienu meitene Novērtējums: 4/10

Barbie, mūsdienu meitene spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā online spēlē jūs varat redzēt Barbie mērci ar modernāko un esošajiem apģērbu. Ja jūs vēlaties, lai kleita Barbie stilu jums vajadzētu izvēlēties bikses vai svārki, sporta krekli un modernu stilu, kas der lieliski. Paldies jums, Barbie būs populārākā meitene viņas draugu grupu. Kā jūs varat redzēt, viņai ir liels vākšanu apģērbu, bet ir arī daudz add-ons un piederumi, lai pievienotu savu stilu. Un jūs, jums patīk ģērbties modes kā viņas? Ar šo spēli jūs varat uzzināt vairāk par pašreizējo jauniešu modes, lai jūs varētu kļūt par ekspertu par šo tēmu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 19589 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 996 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 1506 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 19589 reizes
Barbie, mūsdienu meitene

Mattel Barbie lelle ir atkal modē, pateicoties šim dressing up spēle.Tautas lelle no 60s strāvas parādās ar jaunu stilu un jauna veida apģērbu, kas ir ļoti populāri starp jaunām meitenēm šodien. Barbie ir moderns meitene, un tas rāda ar savu drosmīgu un ikdienas apģērbu. Jums ir jābūt spriešanas un izvēlēties apģērbu, kas ir piemērots Jums, lai būtu labs stils par jebkuru plānu, kas var rasties ar savu draugu grupu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie, mūsdienu meitene jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie, mūsdienu meitene. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie, mūsdienu meitene , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie, mūsdienu meitene ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie, mūsdienu meitene, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie, mūsdienu meitene
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252507
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
135838
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135065
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.