Bezmaksas Spēles

Barbie: pavasaris

Spēle Barbie

Barbie: pavasaris

Barbie: pavasaris Novērtējums: 4/10

Barbie: pavasaris spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Tas ir pavasaris, un pirmajās jauku dienu Barbie vēlas mērci ar svaigāku drēbes un daudz spilgtas krāsas. Tātad jums ir nepieciešams, lai palīdzētu jums izlemt par apģērbs uz pastaiga pa parku, piekārtiem ar saviem draugiem un ir jautri. Ir dažādas drēbes, lai kleita Barbie pavasarī. Jūs varat pievienot-ons arī to, ka jums patīk, piemēram, somas, brilles, cepures, un izvēlēties starp dažādiem apavu jums ir jūsu kolekcijā. Barbie ir ideāli piemērota jebkuram plānam būtu klāt šajā pavasarī, pateicoties jūsu labu garšu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 14087 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1428 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 660 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 14087 reizes
Barbie: pavasaris

Barbie lelles ir raksturīgs liels vākšanu apģērbu un aksesuāru jaunākās modes. Šajā gadījumā drēbes ir raksturīgi pavasara, ir sezonā, kad laika apstākļi kļūst siltāks, līdz vasarai. Pavasarī dienas kļūst garākas un krāsas kļuvušas gaišākas pateicoties ziediem, kas rodas parkos un laukiem. Gada pavasarī Barbie drēbes arī pielāgojas sezonu, un kļūst ērtāk un prieks par Labos laika apstākļos.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie: pavasaris jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie: pavasaris. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie: pavasaris , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie: pavasaris ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie: pavasaris, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie: pavasaris
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252793
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136097
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135382
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.