Bezmaksas Spēles

Barbie Puzzle

Spēle Barbie

Barbie Puzzle

Barbie Puzzle Novērtējums: 2/10

Barbie Puzzle spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Vai jums patīk Barbie? Barbie puzzle spēle, tas ir pirmais līmenis, ko šeit gabali ir sakārtoti, tāpēc tas būs vieglāk pielāgot gabalus. Vienkārši ielieciet katru gabalu attēla vietā, lai attēls ir pabeigta. Tā ir vienkārša spēle, bērni patīk, ka ir ļoti daudz. Viņiem būs iespēja spēlēt visu vecumu cilvēkiem. Barbie lelle ir viens no meitenes mīļākie rotaļlietas un dažiem bērniem. Pārstāv estētisko ideālu un personība ir dota caur multiplikācijas filmu sērijas un filmas, viņš ir zvaigznīte.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 124753 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 86 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 2.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Novērtējums pamatojas uz 25686 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 124753 reizes
Barbie Puzzle

Šajā spēlē jums ir nomierināt attēlu, kas ir sadalīts jaunām detaļām. Vienkārši ielieciet atpakaļ vietā katru attēlu. Tas ir viegli un vienkārši sastāvu. Gabalus ievieto tādā veidā, kas ir viegli bērniem, izmantojot peli, noklikšķiniet un velciet katru daļu tā pareizu vietā. Visa aina ir aina no viena no filmas, kas ir pasaku lelle. Mēs redzam ainu no filmas ar spārniem un peld atpakaļ. Ļoti ieteicams aktivitāti ikvienam. Pārliecināts, ka jūs pavadīt labu laiku spēlējot šo spēli.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie Puzzle jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie Puzzle. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie Puzzle , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie Puzzle ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie Puzzle, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie Puzzle
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252794
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136098
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135382
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.