Bezmaksas Spēles

Barbie rudens

Spēle Barbie

Barbie rudens

Barbie rudens Novērtējums: 4/10

Barbie rudens spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Kad laika sāk iegūt vēsāks, ir pienācis laiks, lai mainītu mūsu drēbes un kleitu apģērbu, kas patversme nedaudz vairāk. Šajā spēlē, jums ir saģērbt Barbie rudenī, ar garām biksēm, garām piedurknēm drēbes un zābaki aizsardzībai pret lietus. Krāsas šajā sezonā ir duller un ne tik spilgti, ka rudens ir gadalaiks, kad brūns un oranžas krāsas dominē. Jūs varat arī izvēlēties no dažādiem piederumi un dažādas frizūras Barbie vienmēr ir jaunākās modes.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 13391 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1478 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 584 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 13391 reizes
Barbie rudens

Kritums ir sezona, kas kalpo kā pāreja starp vasarā un ziemā. Šajā laikā lapas dažu koku samazināsies, un viss kļūst nedaudz vēsāks un off. Barbie nepieciešams, lai saņemtu siltāks, lai dotos ārpus rudens sezonas apģērbu laikā, un tāpēc ir jūsu palīdzību un jūsu laba gaume. Kā par mērci uz augšu, kā Bārbija šoruden? Tātad greifers dažas idejas no šī spēle mērci Barbie rudenī.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie rudens jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie rudens. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie rudens , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie rudens ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie rudens, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie rudens
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252802
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136103
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135387
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.