Bezmaksas Spēles

Barbie: stilīgs

Spēle Barbie

Barbie: stilīgs

Barbie: stilīgs Novērtējums: 6/10

Barbie: stilīgs spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Ar peli, jums ir saģērbt Barbie svarīgu notikumu: kāzas, piekārtiem ar draugiem, iet uz darbu, iet uz koledžu, vai kāds, bet jums ir, lai mūsu draugs ir ļoti skaista. Saģērbt modeli, daļa izvēlēsies ar peli un aizved viņu uz Barbie iestādei ir kreisajā pusē. Jūs varat mainīt frizūru un matu krāsu. Ir visu apģērbu veidu viņai. Jūsu skapis bikses, svārki, kleitas, blūzes, krekli un jakas. Jums ir arī apavi un modes aksesuāri.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 15792 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1260 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 862 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 15792 reizes
Barbie: stilīgs

Barbie spēle, kurā jums ir kleita lelle ar stilīgu apģērbu, jums ir jūsu rīcībā jūsu skapis. Ir daudz apģērbu, ka jūs varat izmantot, lai veiktu pilnīgu apģērbs, kas ir ļoti moderns un stilīgs.Rokas ir jābūt ļoti skaista, un ir jūsu palīdzība. Ir kostīmi, kleitas, svārki, bikses, blūzes un kreklus, lai viņas. Ir arī apavi, somas un citi modes aksesuāri, piemēram, rotaslietas juvelieris. Modernu un stilīgu drēbju skapis klasiskās spēles versiju.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie: stilīgs jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie: stilīgs. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie: stilīgs , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie: stilīgs ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie: stilīgs, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie: stilīgs
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252793
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136097
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135382
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.