Bezmaksas Spēles

Barbie, audzēti sieviete

Spēle Barbie

Barbie, audzēti sieviete

Barbie, audzēti sieviete Novērtējums: 5/10

Barbie, audzēti sieviete spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Šajā spēlē mērci Barbie jūs varat atrast veidu, modes, kas ir pašreizējā un arī ir mājieni vintage modes. Viņa drēbes ir mix svaiguma, jaunības stilu un eleganci, kas padara to unikālu Barbie girl. Jums ir jāizvēlas un kombinēt katru posteni apģērbu, lai radītu pilnīgi unikālu, lai jūsu patikas. Jūs varat arī mainīt veidu un krāsu matus, lai būtu to pašu stilu, kā jūsu apģērbs. Piederumi, piemēram, somas, kurpes un auskari ir ļoti svarīgi, izvēloties apģērbs, tāpēc jums vajadzētu arī apskatīt šos maz informācija.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 19549 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 982 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 1334 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 19549 reizes
Barbie, audzēti sieviete

Saģērbt spēles mērķis ir kleita lelle ar dažādiem stiliem un apģērbu. Ar šīm spēlēm bērni var saskaņot apģērbu, kā viņi vēlētos, un attīstīt savas radošās spējas.Šīs spēles varonis ir Barbie, kas būtu kleita ar dažādiem apģērba un daudz dažādu priekšmetus. Jums ir velciet gabalu uz ķermeņa, lai kleita manekena, tas ir ļoti vienkāršs un ātrs veids, kā izveidot savu modes apģērbu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie, audzēti sieviete jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie, audzēti sieviete. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie, audzēti sieviete , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie, audzēti sieviete ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie, audzēti sieviete, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie, audzēti sieviete
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252507
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
135838
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135065
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.