Bezmaksas Spēles

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

Spēle Barbie

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 Novērtējums: 6/10

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Trīs Barbie lelles ir gaida, lai jūs varētu pabeigt, lai redzētu visu ainu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 136097 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 73 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 18188 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 136097 reizes
Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

Puzzles ir attēli, kas ielauzties gabalos. Visa aina ir sadalīts daļās ar atšķirībām. Katra no šīm daļām ir tas saskanētu ar otru galu, lai ielādētu visu attēlu, kā tas bija izcelsmi. Ir versijas, kas tiek spēlētas ar noteiktu laiku. Aktivitāte pret pulksteni. Jebkurš fotogrāfija var kalpot bojāts. Šajā gadījumā mums ir aina, kurā trīs dažādas lelles radīt mums. Barbie ir modes lelle, ko ražo ASV rotaļlietu kompānija Mattel, Inc.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252793
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135382
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.

Barbie Puzzle SPĒLĒT ►

Barbie Puzzle

2
2 no 10 - 25686 balsis
Spēlēta
124753
reizes

Vai jums patīk Barbie? Barbie puzzle spēle, tas ir pirmais līmenis, ko šeit gabali ir sakārtoti, tāpēc tas būs vieglāk pielāgot gabalus. Vienkārši ielieciet katru gabalu attēla vietā, lai attēls ir pabeigta. Tā ir vienkārša spēle, bērni patīk, ka ir ļoti daudz. Viņiem būs iespēja spēlēt visu vecumu cilvēkiem. Barbie lelle ir viens no meitenes mīļākie rota ...