Bezmaksas Spēles

Barbie ir Ledus Hallē

Spēle Barbie

Barbie ir Ledus Hallē

Barbie ir Ledus Hallē Novērtējums: 4/10

Barbie ir Ledus Hallē spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Jautri puzzle princese Barbie ar savu mīļoto Ken slidošanu uz ​​slidotavas ledus. Bet slidošana, viņi dara skaistu pirouettes un deju skaņu mūziku. Šajā foto, mēs varam arī redzēt divas māsas Barbie baudīt daiļslidošanā izstāde.Slidotava ir pilns ar baltiem mākoņiem un fonā mēs atrodam pili Barbie un Ken. Viņu trīs meitas uzstādīti trīs spārnoto zirgiem viņi skatās uz viņiem no debesīm. Ir smieklīgi balts leduslācis slidošana ar tiem. Ja jūs baudīt šo skaisto ainavu, padara šo mīklu Barbie ledus slidotājs.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 34283 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 525 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 2490 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 34283 reizes
Barbie ir Ledus Hallē

Barbie ir populārākais lelle tirgū. Šajā nice puzzle Barbie, mēs varam redzēt princesi ar Ken par slidotava un pūkains mākoņiem.Ainava ir skaista, fonā ir pils, trīs spārniem zirgi un purpura saulrieta. Barbie un Ken ir vienmēr kopā, tāpēc šajā spēlē, jūs varat baudīt savu mīlestību un maģiju. Barbie nēsā rozā kleitu un baltu kroni. Ken ir tērpies pelēkā kreklā, melnās bikses un melnā kažoka krāsu. Ja jums patīk mīlestību starp šiem diviem lelles, ir jautri spēlēt šo mīklu Barbie.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie ir Ledus Hallē jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie ir Ledus Hallē. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie ir Ledus Hallē , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie ir Ledus Hallē ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie ir Ledus Hallē, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie ir Ledus Hallē
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252802
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136103
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135387
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.