Bezmaksas Spēles

Barbie Puzzle: Kalifornija Meiteni

Spēle Barbie

Barbie Puzzle: Kalifornija Meiteni

Barbie Puzzle: Kalifornija Meiteni Novērtējums: 3/10

Barbie Puzzle: Kalifornija Meiteni spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Spēle Barbie puzzle gabalus, tas ir grūtības līmenis 3. Šeit ir daudz gabalu, nekā citiem vieglāk. Šī spēle ir komplikācija ir aplama daļas. Jums būs, lai pagrieztu gabali, kas atbilst pareizi. Meklēt, izmantojot pareizo daļās, lai atbilstu viens otram un iet pabeigt tēlu meiteni Kalifornijā. Mūsu draugs un princese ir zvaigzne šajā spēle, kurā jums ir vieta gabalus no puzzle pareizā stāvoklī, un pēc tam pievienoties viens otru, lai pabeigtu tēlu Barbie lelle.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 34715 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 513 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 3.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Novērtējums pamatojas uz 3772 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 34715 reizes
Barbie Puzzle: Kalifornija Meiteni

Padarīt puzzle ir jautri intelektuālās darbības. Tas ir par to, kam iepriekšējo attēlu, šajā gadījumā no Barbie lelle. Attēls tiek sadalīts desmitiem daļās ar neregulāras formas. Jums ir, lai atrastu saikni starp katru no šīm daļām, tā, ka no Barbie attēls ir atpakaļ pilnībā. Šī puzzle ir grūtības, ka gabali ir amatos, kas nav pareizi, tāpēc vispirms jums ir likts gabals pareizajā virzienā, pirms jūs iet meklē viens ar fit. Kad pabeigts, jūs redzēsiet atkal tēlu pilnā Kalifornijā meiteni.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie Puzzle: Kalifornija Meiteni jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie Puzzle: Kalifornija Meiteni. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie Puzzle: Kalifornija Meiteni , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie Puzzle: Kalifornija Meiteni ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie Puzzle: Kalifornija Meiteni, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie Puzzle: Kalifornija Meiteni
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252802
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136103
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135387
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.