Bezmaksas Spēles

Barbie pastaigas vasarā

Spēle Barbie

Barbie pastaigas vasarā

Barbie pastaigas vasarā Novērtējums: 5/10

Barbie pastaigas vasarā spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Barbie ir plāni šajās vasaras dienās, un viņiem ir jābūt dressed atbilstoši. Vai jūs vēlaties, lai kleita Barbie vasarā? Nu tur ir jūsu iespēja. Par šo jūs varat izvēlēties no daudz drēbes. Kā jūs redzat, ir svaigi un skaistas krāsas, ideāls vasaras apģērbu. Izvēlēties drēbes jums patīk, un velciet to uz ķermeņa Barbie kleitu attire jūsu izvēles. Jūs varat izvēlēties arī vairākas palīgierīces, piemēram, saulesbrilles vai dažādu rokassomas, kas atbilst ar savām kurpēm un pārējo viņa drēbes. Ir jautri, bet jums parādīt savu labo garšu modes.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 17127 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1160 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 1234 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 17127 reizes
Barbie pastaigas vasarā

Barbie lelle ir sagatavots, lai vasarā ar dažām drēbes viņa lielo kolekciju. Vasaras drēbes ir zināms, ir ļoti spilgtas krāsas. Krekli ar īsām piedurknēm vai strapless, un šorti palīdz tērēt mazāk siltuma. Barbie ir tērpušies vasarā ar dažādiem komplektiem, ka jūs varat pilnībā izvēlēties, lai jūsu patikas. Šī lelle joprojām paliks kā lelles, lai jūs varētu izvēlēties apģērbu valkāt jūsu nākamo tikšanos. Liecina, jūs zināt, modes un aksesuāru un dizaina Barbie vasaras attire.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie pastaigas vasarā jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie pastaigas vasarā. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie pastaigas vasarā , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie pastaigas vasarā ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie pastaigas vasarā, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie pastaigas vasarā
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252794
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136098
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135382
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.