Bezmaksas Spēles

brīvdiena Barbie

Spēle Barbie

brīvdiena Barbie

Brīvdiena Barbie Novērtējums: 4/10

brīvdiena Barbie spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Ja laika apstākļi ir labi, mēs visi gribētu ģērbties vasaras drēbes jautrs un summery krāsas. Barbie jūtas pats, un šajā spēlē jums ir iespēja izlemt, kuru apģērbs notiks šodien. Jūs varat sagatavoties nakts kādā brīvdienas zonā, lai dotos uz pludmali ar draugiem vai iet pastaigāties ar vakara brīze. Jums labāko apģērbu un dažādus aksesuārus, lai radītu Barbie apģērbs vasarā. Ja arī jūs vēlaties baudīt vasaru, nevilcinieties un saņemt gatava tērēt, piemēram, Barbie šīm atdzist mēnešos sauli un siltumu!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 16100 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1224 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 858 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 16100 reizes
brīvdiena Barbie

Barbie ir ļoti populārs lelle, kas tika izveidota 60-tajos. Jo papildus tās līnijas rotaļlietas ir parādījušies citi produkti, piemēram, filmas, multiplikācijas filmu sēriju, un visi piederumi, piemēram, somas, kurpes un pat drēbju kleitu veidiem. Viņi pat ir iznācis iedvesmoja Barbie lelles, jo šī spēle lelle saģērbt vasaras apģērbu, kā arī pievienot vairākus piederumus, lai būtu jaunākās modes video spēles. Ja arī jūs vēlaties, lai kleita stilā ar šo Barbie saģērbt spēles jums justies kā īsts stilists.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc brīvdiena Barbie jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc brīvdiena Barbie. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle brīvdiena Barbie , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle brīvdiena Barbie ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc brīvdiena Barbie, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

brīvdiena Barbie
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252659
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
135981
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135245
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.