Bezmaksas Spēles

Ken, jaunas tēls

Spēle Barbie

Ken, jaunas tēls

Ken, jaunas tēls Novērtējums: 6/10

Ken, jaunas tēls spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Ken vajadzībām jaunu izskatu, lai bildināt Barbie palīdzēs jums izvēlēties labāko frizūra, labākās drēbes, kas atbilst jūsu jauno personību. Stils spēle, kurā jums ir, lai noteiktu tēlu varonis. Ken vajag jaunu attēlu, lai Barbie iemīlēties ar viņu, lai palīdzētu viņam, jums ir izvēlēties labāko frizūra, labākās drēbes, kas vislabāk atbilst viņa jauno personību. No slavenākajiem lelle pasaulē draugs vajadzībām jaunu izskatu, un jums ir, lai izveidotu jaunu stilu. Izvēlēties apģērbu par viņu. Jūs varat mainīt frizūru, matu krāsu un apģērbu. Modes spēle meitenēm. Piemēram, modes?

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 32501 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 537 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 2314 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 32501 reizes
Ken, jaunas tēls

Ken, draugs Barbie. Tagad jūs varat izveidot jaunu tēlu par šo raksturu. Jūs varat izvēlēties apģērbu tu valkā. Ja esatventilatoru no modes, jums būs iespēja izveidot pilnu komplektu tērpu galvenais varonis. Jums ir apvienot krāsas, bikses, sporta krekli, cepures, uc krāsas jāapvieno doties uz modi. Jūs varat izvēlēties salons, ar matu griezumu un krāsu matu krāsu. Padariet savu draudzeni atpakaļ mīlestība ar viņu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Ken, jaunas tēls jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Ken, jaunas tēls. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Ken, jaunas tēls , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Ken, jaunas tēls ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Ken, jaunas tēls, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Ken, jaunas tēls
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252794
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136098
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135382
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.