Bezmaksas Spēles

Modes Barbie

Spēle Barbie

Modes Barbie

Modes Barbie Novērtējums: 5/10

Modes Barbie spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Ar peli, jums ir saģērbt Barbie ar pilsētas ikdienas stilu. Klasisks spēle apģērbu. Ir dažādi elementi, drēbju skapis, kā bikses, svārki, kurpes, krekli un vairāk apģērbu. Ar peli, jums ir kleita meitene varonis ar ikdienas, pilsētas stilā. Apģērbu vienkāršs vienotas krāsas. Kopums vecā stila kleita, kas atgādina spēles ar izgriezumiem, kuri tērpušies uz antīko lelles. Meitene varonis gaida jūs izvēlēties drēbes krāsu piemēroti šodien.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 14989 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 1282 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 958 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 14989 reizes
Modes Barbie

Spēle, kur jums ir apvienot dažādus apģērbus. Jums ir, lai svārki krāsās apvienot ar kreklu. Izvēlieties drēbes sievietēm. Kas Jums jādara, ir izvēlēties savu garderobi apģērbu, kas der. Apģērbi ir ļoti pamata dzīvoklis krāsas. Jums ir jāatrod kombinācijas drēbes meitene iet uz modi. Modes gatavojas veikt jauku drēbes ar krāsām, kas atbilst arī ar otru. Saģērbt spēles.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Modes Barbie jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Modes Barbie. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Modes Barbie , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Modes Barbie ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Modes Barbie, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Modes Barbie
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252507
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
135838
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135065
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.