Bezmaksas Spēles

Princese Barbie

Spēle Barbie

Princese Barbie

Princese Barbie Novērtējums: 6/10

Princese Barbie spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Barbie ir princese, un ir ideāls dejot ar princis šajā modes spēle. Lai spēlētu jums ir laba garša un stilu. Lai spēlētu jums ir grima, ķemme un saģērbt pasaku princese lelle. Jūs izmantot peli, lai noklikšķiniet uz elementa, kuru vēlaties pieteikties uz viņas diezgan sejas un navigāciju ar peles kustību. Jūs varat mainīt kaut ko vēlaties, dažkārt jums justies kā spēlēt kontu. Viegli līmenis bērniem un ikvienam.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 20830 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 913 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 1220 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 20830 reizes
Princese Barbie

Noteikt stāsts princese jums pielāgot bērna raksturs lelle iedvesmoja panākumus. Viens no populārākajiem rotaļlietas no Mattel.Aktivitāte bērniem, kas viņiem ir grima, ķemme un kleitu problēmu. Kad esat beidzis, jūs varat izdrukāt rezultātu, lai redzētu, papīru, kā ir. Jūs varat izvēlēties no rotaslietas, matu griezumi, matu krāsas, modes, rotaslietas un daudz ko citu.Atkarību spēle meitenēm, kas mīl modi.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Princese Barbie jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Princese Barbie. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Princese Barbie , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Princese Barbie ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Princese Barbie, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Princese Barbie
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252802
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
136103
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135387
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.