Bezmaksas Spēles

slidotājs Barbie

Spēle Barbie

slidotājs Barbie

Slidotājs Barbie Novērtējums: 5/10

slidotājs Barbie spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Vispopulārākais Mattel lelle starring skaista aina, kur viņa ir slidošana ar Ken. Bet tas momentuzņēmums kļuvis puzzle, un jums ir to pareizi aizpilda, lai to aplūkotu. Šajā attēlā tiek Barbie ģērbušies kā princese ar skaistu kleitu un nedaudz vainagu. Ken ir picking viņas vidukli, un kopā mēs veidojam grozāms ar daiļslidošanā. Divas citas princeses skatoties ainu, kas ir slidotava mākoņos, ar jauku stikla pils fona un spārnoto zirgu, kas peld pa debesīm.Puzzle pilna maģijas un krāsas.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 61013 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 229 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 13314 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 61013 reizes
slidotājs Barbie

Barbie ir lelle no 60s, kas tika izveidota ar Ruth Handler par Mattel rotaļlietu kompānija. Tas ir visveiksmīgākais lelle jebkad, un šodien turpina tirgot meitenēm visā pasaulē. Bet kolektori ir interese par šo rotaļlietu modeļus, kas var maksāt par nelielu laimi. Arī tad, ja jums kādreiz ir bijusi ar vienu no šīm Barbie lelles tagad var izklaidēties jautrākā veidā ar šo mīklu par vienu no tās animācijas filmas. Jums ir jābūt fit katru gabalu, lai atklātu ainu šajā puzzle.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc slidotājs Barbie jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc slidotājs Barbie. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle slidotājs Barbie , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle slidotājs Barbie ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc slidotājs Barbie, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

slidotājs Barbie
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252507
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
135838
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135065
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.