Bezmaksas Spēles

Grims ar Barbie

Spēle Barbie

Grims ar Barbie

Grims ar Barbie Novērtējums: 4/10

Grims ar Barbie spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izvēlēties krāsu acīm, lai padarītu to labāku. Mēs pabeigts ar lūpām un pēc tam daži sīki rotaslietas, lai pabeigtu.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 252659 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 31 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 4.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Novērtējums pamatojas uz 36324 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 252659 reizes
Grims ar Barbie

Grims spēle, kas ir slavenā lelle Bārbija kā modeli. Grims jūsu rokas. Classic blondīne lelle praksi, par ko šo komplektu gleznas. Uzzināt visus noslēpumus stilu ar šo piemēru, kur jums būs iespēja mainīt ādas toni, acu, matu krāsa, frizūra, lūpas, un visi elementi. Bez kick elegance, kas ir gem vai daži ziedi, lai viņas matiem. Ļoti populārs variants starp meitenēm un cilvēkiem, kas mīl stilu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Grims ar Barbie jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Grims ar Barbie. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Grims ar Barbie , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Grims ar Barbie ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Grims ar Barbie, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Grims ar Barbie
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
135980
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135245
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.

Barbie Puzzle SPĒLĒT ►

Barbie Puzzle

2
2 no 10 - 25686 balsis
Spēlēta
124619
reizes

Vai jums patīk Barbie? Barbie puzzle spēle, tas ir pirmais līmenis, ko šeit gabali ir sakārtoti, tāpēc tas būs vieglāk pielāgot gabalus. Vienkārši ielieciet katru gabalu attēla vietā, lai attēls ir pabeigta. Tā ir vienkārša spēle, bērni patīk, ka ir ļoti daudz. Viņiem būs iespēja spēlēt visu vecumu cilvēkiem. Barbie lelle ir viens no meitenes mīļākie rota ...