Bezmaksas Spēles

Barbie Doktors Mīlulis

Spēle Barbie

Barbie Doktors Mīlulis

Barbie Doktors Mīlulis Novērtējums: 6/10

Barbie Doktors Mīlulis spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Bārbija vienkārši mīl sajaucot viņas aizraušanās stilīgu apģērbu ar viņas mīlestību pret savu darbu, kā pet ārsta, kad viņa kļūst gatavs citu pilnas dienas pie klīnikas! Palīdzēt viņai izlemt, ko pasteļkrāsas apģērbs valkāt, ko ārsts vienota paņemt, ko gudrs šiks medmāsa cepuri un stilīgs frizūru vicināt darbā šodien, bet viņa dara viņas labākais izārstēt visas viņas pūkains pacientiem!

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 21388 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 887 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 6.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Novērtējums pamatojas uz 502 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 21388 reizes
Barbie Doktors Mīlulis

Barbie ir modes lelle uzsākta 1959 gada martā, ko rada amerikāņu uzņēmēja Ruth Handler. Barbie ir bijusi svarīga daļa no rotaļlietu modes lelle tirgū piecdesmit gadus, un ir pakļauts daudziem domstarpības un tiesas prāvas, kas bieži ietver parodija par lelli un viņas dzīvesveidu.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Barbie Doktors Mīlulis jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Barbie flash spēli sauc Barbie Doktors Mīlulis. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Barbie Doktors Mīlulis , un tas ir saistīts ar Barbie. Mūsu jaunā spēle Barbie Doktors Mīlulis ir viens no labākajiem spēles Barbie jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Barbie Doktors Mīlulis, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Barbie Doktors Mīlulis
ATPAKAĻ

Barbie visvairāk spēlēja spēles

Grims ar Barbie SPĒLĒT ►

Grims ar Barbie

4
4 no 10 - 36324 balsis
Spēlēta
252659
reizes

Barbie nepieciešams attēlu, lai savaldzinātu kameru! Lai sāktu spēlēt ar to, iet uz priekšu un mācīties un praktizēt ar to. Izvēlieties savu mīļāko krāsu sejai, matiem, acīm, lūpām un visiem piederumiem, lai Barbie skaistāku. Ir pilns komplekts grims iet redzēt, ka krāsu un ādas toni, kas jums der vislabāk. Tad mēs ejam uz salonu, ar matu griezumu un krāsu. Tad jūs varat izv& ...

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2 SPĒLĒT ►

Barbie finierzāģis nesaprašana līmenī 2

6
6 no 10 - 18188 balsis
Spēlēta
135980
reizes

Rekonstruēt attēlu vairāku Barbie lelles. Barbie puzzle spēle, jums ir 3 līmeņi grūtībās, no kuriem izvēlēties. Pēc pirmā līmeņa gabali ir sakārtoti un ar labu sajūtu pastu. Līmeņos divas un trīs, jums būs, lai pagrieztu gabali, lai fit pareizi ar otru. Mērķis ir tāds, ka tēls ir pabeigta. Pārvietot daļas attēlu, kas novietoti pareizā vietā. Tr ...

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā SPĒLĒT ►

Tīrīšanas Diena Barbie Mājā

4
4 no 10 - 19126 balsis
Spēlēta
135245
reizes

Barbie bija puse pēdējā naktī mājās un cilvēki atstāja istabu haoss un Barbie ir tīras tagad. Palīdzēt mūsu draugs savākt. Lai to izdarītu, jums clivk Objet, kuru vēlaties pārvietot ar peli un jūs pārvietot to ar peles kustību.