Bezmaksas Spēles

Bejeweled

Spēlēt Bejeweled spēles

Bejeweled spēles

Bejeweled spēles, lai jūs varētu būt jautri katru dienu uz mūsu tīmekļa vietnē, bez uzstādīšanas vai lejupielādēt jebko. Tavs interneta atpūtas un izklaides laukums.

Bejeweled bezmaksas spēles

Komentēt!
Balsot!
Dalies!
Delicious
Leteicamā Bejeweled spēle

Biedējošu Bejeweled

 biedējošu bejeweled spēle SPĒLĒT ►

Šī spēle ir versija Bejeweled bet jāsavieno ar horizontāli vai vertikāli trīs vai vairāk zombijiem tā paša tipa. Zombijiem ir leģendārās skaitļi reģionos, kur tā tiek praktizēta voodoo kulta. Šīs spēles mērķis ir aizstāt vienu elementu ar blakus ... Lasīt vairāk

Bejeweled bezmaksas spēles spēlēt bez latviešu un bejeweled bezmaksas flash spēles spēlēt ar jaunākajām spēlēm katru dienu

Bejeweled tiešsaites spēles

Jauns Bejeweled

Bejeweled

Spēlēt bezmaksas Tiešsaistes Spēles latviski. Diamond Mine. Play Bejeweled online. Izveidojot trīs-in-rindas līnija identisku gabaliņos. Līnijas identiskas dārgakmeņi vienā swap. Spēles, piemēram Bejeweled saskaņot pašus vai līdzīgus skaitļus līnijas. Rotaslietas līnijas un skaitļi vienādi, un tāpēc viena otru un par ekrānu. Spēlē Bejeweled tiešsaistē. Izlūkošanas un ātrumu, lai līnijas no trīs elementiem līdzīgu, tad šie elementi pazūd un pārvietot ekrāna. Ja vēl elementi ir līdzīgi grupā, tie dod vairāk punktus un iegūt papildus balvas. Jūs varat pielāgot lietas ir ļoti atšķirīgas, un tēmas, piemēram, augļiem, rotaslietas, saldumi, rotaļlietas, priekšmeti, sporta, formas un daudz ko citu. Jums jābūt ļoti ātri atrisināt šīs līnijas drīz. Bezmaksas versijas spēles patīk Bejeweled.

Bejeweled Bezmaksas Spēles , kas ir patiešām smieklīgi spēlēt bezmaksas Bejeweled flash spēles. Šī kategorija ir saistīta ar spēles, piemēram, bejeweled, lai grupas pašu vai līdzīgu objektu, lai padarītu tās izzūd, un dod mums punktus. bezmaksas versijas programmām, kas iekasē no citām vietnēm, šeit tie ir bezmaksas. pārvietot skaitļus ar pirkstu vai peli, lai izveidotu saskaņošanu pašu formu un tāpēc tie pazūd. iegūt punktus, lai dara līdzīgas lietas grupām. jums ir jābūt gudri un ātri, lai ritinātu līmeņiem, kad dati ir grūtāk grupai, jo ir daudz dažādu veidu, un jums ir mazāk laika, lai spēlēt visos līmeņos. sākt ātri, lai pabeigtu tik līmeņiem, cik iespējams, cik drīz vien iespējams.. Šeit jūs atradīsiet Bejeweled bezmaksas spēles spēlēt latviski bez instalēt vai lejupielādēt jebko datorā, mūsu saturs ir 100% ticami. Jaunais Bejeweled spēles, kas tiek atjauninātas katru dienu un labākās spēles bērniem. Bejeweled diennakts bezmaksas spēles un video spēles, ka jūs varat izmantot no jūsu datora un dalīties tajos ar draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem kā Facebook, Twitter vai Google Plus.