Bezmaksas Spēles

Padarīt vārdus ar burtiem

Spēle bērnu

Padarīt vārdus ar burtiem

Padarīt vārdus ar burtiem Novērtējums: 5/10

Padarīt vārdus ar burtiem spēle

Vai jums patīk? Noklikšķiniet!
Komentēt!
Balsot!
Pin It!
Delicious
Apraksts:

Iestatīts apvienot burtus, lai izveidotu vārdus. Jums ir jābūt angļu valodas vārdu krājums, lai spēlētu šo valodu spēli. Šeit irvirkne vēstuļu ietvaros kvadrātu, kā marionetēm spēlē. Jums ir, lai šie mikroshēmas, lai tā, lai veidotu vārdu, kas pastāv. Ir vairākas iespējas, kas parādīti augšējā kreisajā pusē. Tur jūs varat redzēt, ka jūs atrisināt un ir atlicis. Nodot visus burtus, lai veidotu vārdus un dot pārbaudi, lai redzētu, vai jums ir darīts pareizo kombināciju.

Reizes spēlēta:

Šī spēle ir spēlēta 116570 reizes tiešsaistē. Klasifikācija 92 no labākās bezmaksas spēles.

Novērtējums

Mēs vēlētos zināt, kādi spēlētāji domā par katru spēli. Šī spēle ir reitings no citiem spēlētājiem 5.

Novērtēt šo spēli

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Novērtējums pamatojas uz 16146 viedokļiem par lietotāju

SPĒLĒT
Spēlēta 116570 reizes
Padarīt vārdus ar burtiem

Spēle praktizēt angļu valodu. Šis darbs tiks izmantots, lai praksē savu līmeni ar šo valodu. Jums ir izmantot burtus, kas mums sniedz, lai radītu visus iespējamos angļu vārdus. Likts viss kārtībā, un nospiediet pogu, lai pārbaudītu kombināciju. Redzēt, ja Jums ir taisnība, un jums būs iespēja sākt veidot vēl vienu iespējamo vārdu. Izglītības spēle ir ļoti interesanta. Tas ir arī ļoti jautri un atkarību. Pēc tam, kad esat sācis spēlēt ar vārdnīcu jums nebūs iespējams apturēt ievietojot burtiem viens pēc otra, lai izveidotu kombinācijas.

Par to, kas ir šī spēle? Šī ir bezmaksas spēli sauc Padarīt vārdus ar burtiem jūsu pārlūkprogrammā bez nepieciešamības lejupielādēt vai instalēt kaut ko, tas ir pilnīgi uzticams. Šajā tīmekļa vietnē jūs varēsiet spēlēt bez šī Bērnu flash spēli sauc Padarīt vārdus ar burtiem. Un atcerieties, tas ir bezmaksas sauc spēle Padarīt vārdus ar burtiem , un tas ir saistīts ar Bērnu. Mūsu jaunā spēle Padarīt vārdus ar burtiem ir viens no labākajiem spēles Bērnu jūs varat atrast, un jūs varat dalīties ar saviem draugiem un kontaktos par sociālajiem tīkliem. Tas ir tiešsaistes spēli un video spēli sauc Padarīt vārdus ar burtiem, ka mēs aicinām jūs spēlēt, izbaudīt un uzzināt par to, kā arī dalīties ar komentāriem un ar draugiem par sociālajiem tīkliem.

Padarīt vārdus ar burtiem
ATPAKAĻ

Bērnu visvairāk spēlēja spēles

Shin Chan Saģērbt SPĒLĒT ►

Shin chan saģērbt

5
5 no 10 - 15000 balsis
Spēlēta
107927
reizes

Šī ir spēli Shin Chan ventilatoriem. Ja jums patika pirmā daļa pārbaudītu šo ar vairāk iespējas pielāgošanu. Izmantojiet peli, lai Shin-Chan raksturs.

veidā, lai peles SPĒLĒT ►

Veidā, lai peles

4
4 no 10 - 5294 balsis
Spēlēta
81167
reizes

Šajā spēlē jūs varat kleita šo cute pelēm Walt Disney, Mickey un Minnie, un tādējādi izvēlēties drēbes jums ir valkāt. Have fun ar šo saskaņošanas spēli drēbes, lai redzētu, vai jūs varat būt moderns! Jums ir pabeigt savu garderobi. Tērps ikvienam, kurpes, bikses, kleitas un, protams, no grims detaļas. Bez tam jūs varat arī pielāgot ainavu ar ziediem, baloniem un tauriņus. ...

Krāsošana SPĒLĒT ►

Krāsošana

5
5 no 10 - 9352 balsis
Spēlēta
53840
reizes

trusis painting spēle. norādījumus: noklikšķiniet un velciet jūsu ota izvēlēties krāsu un krāsu attēlu.